اهداف شرکت

اغلب ما با وجود تکنولوژیهای امروز فراموش کرده‌ایم که یکی از راه‌های رسیدن به آرامش در فضای منزل و کمک به تندرستی در کنار پیشگیری از بروز امراض مختلف، کاربرد عناصر طبیعی در محیط منزل است. بازگشت به سالهای نچندان دور پیشین نشان می‌دهد که در آن زمان صد درصدِ مصالح و موادی که اجداد و نیاکان ما برای ساخت منازل و سرپناه‌های خود مورد استفاده قرار می‌دادند، از عناصر طبیعی و بخصوص چوب تشکیل می‌شد.چوب علاوه بر کاربرد در ساختن مسکن‌، مهمترین ماده برای ساخت وسایل داخلی منزل هم محسوب می‌شد.
همانطور که مطلع هستید چوب یکی از عناصر سبک فنگ شویی است. استفاده از چوب ذهن انسان را آرام کرده و بدن را به سکون دعوت می‌کند. و همه این موارد نشاندهنده نقش حیاطی این ماده طبیعی در زندگی صنعتی امروزه می‌باشد. محیط پوشیده از چوب، صداهای منتشر شده را بصورت ملایم جذب کرده و سپس منعکس می‌کند. این کار از پیچیدن صدا جلوگیری و همچنین اختلاف طول موجها را در آن محل تعدیل می‌کند.

چوب
ضریب سختی چوب پایین است و در برابر موادی همچون سرامیک و سنگ، جسمی نرم بحساب می‌آید. اما در عین حال به علت خاصیت ارتجاعی و بافت آونددار، فرسایش آن بسیار کم است. بنابراین چوب مصالحی مناسب برای مبلمان و پوشش‌های داخلی خانه است، زیرا علاوه بر مسائل زیبایی شناسی، موجب افزایش ایمنی بخصوص برای کودکان و سالمندان می‌شود.
ظرفیت حرارتی در چوب بگونه‌ای است که نواسانات دمایی آن بسیار کمتر از سایر مواد و متریال‌ها است. کف‌ها ومبلمان چوبی به ندرت در سرمای زمستان آنقدر سرد می‌شوند که نتوان آنها را لمس کرد. اما برعکس، یک کف سرامیکی یا سنگی در خانه‌ای گرم هم ممکن است سرد باشد و برای راه رفتن روی آن نیاز به پاپوش باشد. و علاوه بر آن چوب عایق حرارتی خوبی است و با توجه به نیاز روز افزون انسان به انرژی می‌تواند در جلوگیری از هدر رفتن این انرژی‌های گران و غیر قابل تجدید نقش بسزایی ایفا کند.
لذا این مجموعه سعی داشته و دارد که به چوب نگرشی فراتر از عنصری کاربردی در بخش دکوراسیون داخلی داشته باشد و آنرا در بخشهای مختلف ساختمان و با استفاده از دانش و تکنولوژی امروز همچون سازه، تیرهای مهندسی برای دهانه‌های بزرگ، باغ بام و… توسعه دهد.